Kobiece bluzy w kolorowe printy

 

Bluzy w kolorowe printy to dowód na to, że bluza może być naprawdę kobieca i nie musi mieć typowo sportowego charakteru. Takie bluzy są świetną alternatywą dla bluzki lub swetra i śmiało możecie je nosić na co dzień. Jedno jest pewne: w takich bluzach nie przejdziecie nizauważone, bo ciekawe grafiki i nadruki przyciągają wzrok.

Piękno i wygoda. 

Bluzy kochamy za to, że są wygodne, na luzie i dają komfort noszenia. Bluzy uszyte z kolorowej tkaniny dresowej w ciekawe nadruki są dodatkowo piękne i oryginalne. Dlatego kolorowa kolekcja bluz z w moim butiku jest wyjątkowo bogata – zależało mi na tym, żeby każda z Was mogła wybrać coś dla siebie. Znajdziecie tutaj bluzy w modną kratkę, bluzy w topowe zwierzęce printy, wyjątkowo kobiece bluzy w kwiaty i inne motywy roślinne. Dla fanek pasków i abstrakcyjnych wzorów też są ciekawe propozycje.

Bluzy w kwiaty

Kwiaty to wyjątkowo kobiecy wzór, który można nosić przez cały rok i zawsze wyglądać kwitnąco. Wśród kwiatów na naszych bluzach królują róże w różnych odcieniach. W zależności od upodobań możesz wybrać bluzę w pastelowych odcieniach lub w intensywnych zdecydowanych kolorach.

Bluzy w liście i motywy roślinne

Jedną z pierwszych bluz z motywem roślinnym, która pojawiła się w moim butiku była Monstera – kolorowa i energetyczna. Jej popularność sprawiła, że do kolejnych kolekcji wprowadzałam cpraz więcej bluz motywem liści. Hitem okazała się bluza “Kolorowe liście”.

Bluzy w paski

Paski nigdy nie przestaną być modne i zawsze będą miały swoje wierne fanki, dlatego w każdej kolekcji musi pojawić się bluza w paski. Zmieniają się fasony, długości, kolory ściągaczy, ale paseczki muszą być. Bluza w paski to must have w czasie wakacji. 

Wybierz dekolt, jaki lubisz 

Zwróćcie uwagę, że bluzy w kolorowe printy mają też bardzo kobiecy fason i dekolt. Dekolt w literę V to dość nowatorskie rozwiązanie, jeżeli chodzi o bluzy, ale dzięki niemu bluza nabiera kobiecego charakteru, a jeśli masz ochotę dekolt możesz opuścić na jedno ramię. W tym fasonie rękawy mają długość 3/4. 

Większość popularnych wzorów jest dostępna w dwóch fasonach – możecie wybrać typ dekoltu: w serek albo w łódkę.